Стипендии

• Във връзка с ПОСТАНОВЛЕНИЕ № 33 от 15 февруари 2013 година за условията за получаване на стипендии от учениците след завършено основно образование и утвърдени вътрешни правила за получаване на стипендии в СУ "П. Р. Салвейков" публикуваме следните документи:

Правила за отпускане на стипендии:

Приложения: Свали тук

Заповед на директора за определяне комисия за стипендиите през учебната 2017/2018 година.

Предложение на комисията за отпускане на стипендии през I учебен срок на учебната 2017/2018 година:

Заповед на директора:

Предложение на комисията за отпускане на стипендии през II учебен срок на учебната 2017/2018 година:

Заповед на директора:

Урок по екология

През първата половина на м. април се отбелязва Седмицата на гората. По този повод учениците от Х клас, с класен ръководител г-жа Ганка Димиева, засадиха дръвчета в района над детско селище SOS, гр. Трявна. Инициативата е тяхна, а теренът, видът и бройките фиданки са определени от Лесничейство Плачковци. Ръководители на събитието бяха г-жа Ренета Денчева - помощник-директор в СОУ, г-жа Мариана Атанасова - помощник-директор в СОУ и г-н Иван Бонев – преподавател по физическо възпитание и спорт.

Read more: Урок по екология

Дванайсти клас