Състезание по творческо писане

Във вторник, 10.02.2016 г. от 12 часа единадесет наши гимназисти се включиха в националното състезание за творческо писане на английски език. Училището ни е регистрирано в тази инициатива благодарение на госпожа Симона Ментова и за втора поредна година почитателите на английския език създават съчинения, вдъхновени от поставените теми — по три за всяка възрастова група.

Имахме двама представители от осми клас, един от девети, петима от десети, един от единадесети клас и две дванадесетокласнички. В това състезание могат да се надпреварват ученици от шести до дванадесети клас. Първите резултати се очакват в края на месец февруари. Освен десетимата тазгодишни млади автори на текстове на английски, очакваме за догодина интерес да проявят и техните по-малки съученици.