Документи за стипендии

Срокът за подаване на документи за стипендии за първи учебен срок на учебната 2018 - 2019 е до 19.10.2018 година в канцеларията на училището.

Работно време на канцеларията от 7:30 часа до 17:00 часа.

Необходимата информация може да получите от сайта на училището в раздел за училището, за ученика в гимназиален етап.

Утвърден бюджет за 2018 година

Утвърден бюджет за календарната 2018 година. Изтегли

Отчет за изпълнение на бюджета за първото тримесичие на 2018 година: свали тук

Отчет за изпълнение на бюджета за второто тримесичие на 2018 година: свали тук