Утвърден бюджет за 2018 година

Отчет за изпълнение на бюджета за първото тримесичие на 2018 година: свали тук

Отчет за изпълнение на бюджета за второто тримесичие на 2018 година: свали тук

Отчет за изпълнение на бюджета за третото тримесичие на 2018 година: свали тук

Отчет за изпълнение на бюджета за четвъртото тримесичие на 2018 година: свали тук

Обществен съвет

Във връзка с чл. 252 и чл. 265 от ЗПУО и § 1 в Заключителните разпоредби на Правилника за създаването, устройството и дейността на обществените съвети към детските градини и училищата:

Нa 20.10.2016 година се състоя събрание на родителите, излъчени по паралелки,  за избор на Обществен съвет на Славейковото училище. За членове на съвета бяха избрани:

Състав

Представител

Електронна поща

Г-жа Боряна Стефанова Казасова

Родител на ученик от VIII клас

Г-жа Ирена Стефанова Маркова

Родител на ученик от X клас

Г-жа Виолета Гатева Ганева-Иванова

Родител на ученик от V клас

Г-жа Виолета Милкова Панова

Родител на ученик от VII клас

Г-н Кольо Иванов Дабков

Представител на финансиращия орган – Община Трявна

Резервни членове:

Г-жа Цеца Пенчева Райкова

Родител на ученик от IV клас

Г-жа Петя Нанева Златева

Родител на ученик от I клас

На първото си заседание Общественият съвет избира за председател. Г-жа Боряна Стефанова Казасова

Карта на сайта

Subcategories